Poděkování | Správa domu - Společenství vlastníků jednotek Cheb


Vyhodnocení průběhu

Na závěr mohu říci, že tento maraton byl spuštěn i přesto že jsem si myslel, že na dotaci nedosáhneme. Přesto po jednání s paní Janou Filipovou, která v dané době pracovala ve směru Zelené úsporám jsme do této akce šli. Paní Filipová trpělivě vysvětlovala nutnost dokládání dokumentů. Jsem sice zvyklý na "papírové šimly", ale toto bylo i na mne moc a to zejména ke konci. Díky komunikaci se jmenovanou jsme vše dotáhli úspěšně do konce. 

V dnešní době s odstupem tuto akci hodnotím samozřejmě kladně a s těmi zkušenostmi které dnes již mám bych do toho šel znovu. Pokud bude možnost v budoucnu využít podobných nabídek určitě o nich budeme uvažovat s předstihem. 

Byla to časově náročná akce, probíhala řada jednání a v případě výborů společenství probíhají v osobním volnu, v některých případech jsem si musel vzít dovolenou  protože to prostě jinak nešlo. Ale výsledek

stojí za to !!!

o své zkušenosti se mohu podělit s ostatními společenstvími, případně majiteli domků, domů a pod. Můžete využít služeb SPRÁVY DOMŮ

Poděkování patří zejména:
Jana Filipová - dotace úsporám
Zdenek Macek - reality macek
Petr Pucholt - stavební dozor
Tercom Cheb - realizace zakázky
SFŽP - za poskytnutí dotace
Vlastníkům společernství za rozhodnutí realizovat akci a schválit úvěr
České spořitelně za přístup při realizaci úvěru

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | výměna odkazů

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.