Výzva k odstranění | Správa domu - Společenství vlastníků jednotek Cheb


Výzva k odstranění

Dušan ŠTURM
Jednatel
TERCOM Cheb
Wolkerova 2483 / 16¨
350 02 Cheb
¨
Věc: Výzva k dokončení úpravy – zelená úsporám

Na základě Vaší nečinnosti i přes telefonická upozornění a upozornění emaily Vás vyzývám o dokončení zateplení půdních dvířek tak, jak bylo stanoveno kontrolou SFŽP v termínu do 10. září 2011. Tato úprava je jediná, kterou je třeba dokončit aby mohla být uplatněna žádost o dotaci SFŽP. 
Současně je mou povinností Vás upozornit na to, že pokud bude dotace krácena z důvodu zmeškání termínu, případně nebude poskytnuta vůbec z důvodu zpoždění podání žádosti (apod.) bude naše společenství nuceno po Vaší firmě vymáhat způsobenou škodu. Výše škody může být podle příslibu po podání žádosti SFŽP až do výše 306 000,-- Kč. 
K tomuto kroku přistupuji z toho důvodu, že z Vaší strany na veškerá upozornění buď telefonicky nebo emailem (kdy Vám bylo zaslán i zápis kontroly SFŽP se závěrem) není žádná reakce a ani sebemenší odezva. Naše společenství se dostává do situace, kdy už není žádné jiné řešení. 
Bude – li Vaše firma dál nečinná, budeme nuceni požádat o pomoc právní kancelář a věc řešit i tímto způsobem včetně vymáhání nákladů na toto řízení.

Dopis bude odeslán v kopii na vědomí 
REALITY Macek 
Brandlova 1613/11 
350 02 Cheb


V Chebu dne 29. srpna 2011 

                                                                                                                   Jindřich Kupec      

                                                                                                             předseda společenství 
Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | výměna odkazů

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.